4/5 - (70 امتیاز)

واتساپ یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار است. میلیون ها کاربر روزانه از این شبکه ی اجتماعی پر مخاطب استفاده می کنند در این میان برخی از افراد تمایل به خواندن چت دیگران در واتساپ را دارند. شاید تصور کنید این کار امکان پذیر نیست اما خواندن این مقاله از سایت ردیاب موبایل به شما کمک می کند به راحتی بتوانید به خواندن چت دیگران در واتساپ بپردازید.

خواندن چت دیگران در واتساپ بدون هک کردن

برای خواندن چت دیگران در واتساپ می توانید از برنامه هایی استفاده کنید که در این امر به شما کمک کند. نکته ای که وجود دارد این است که لزومی ندارد نسخه ای از این برنامه را در گوشی قربانی نصب کنید در واقع این برنامه برای هک کردن پیام رسان واتساپ نیست وظیفه ی اصلی آن صرفا خواندن چت دیگران در واتساپ است. عملکرد این برنامه به این صورت است که از ویژگی های خود واتساپ برای خواندن پیام ها و چت ها استفاده می شود. این که مدل گوشی فردی که می خواهید پیام های آن را بخوانید چیست نیز در کاربرد این برنامه نقشی ندارد این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید و آ یو اس قابل اجرا است. با این برنامه می توانید موقعیت مکانی فرد را نیز ردیابی کنید.این برنامه یکی از بهترین نرم افزارها برای خواندن چت دیگران در واتساپ است.

خواندن و فهمیدن چت دو نفر در واتساپ به راحتی!
خواندن و فهمیدن چت دو نفر در واتساپ به راحتی!

خواندن چت دیگران در واتساپ فقط با یک شماره تلفن

شما می توانید با داشتن یک شماره تلفن از قربانی به راحتی به چت های وی در واتساپ دسترسی پیدا کنید. برای این منظور باید از هکرهای حرفه ای کمک بگیرید. این افراد با نفوذ به شبکه مخابرات بین المللی حفره هایی را پیدا می کند و از آن طریق گوشی قربانی را هک و تحت کنترل خود قرار می دهند.یک روش دیگر آن است که با استفاده از مهندسی اجتماعی شماره آی پی یا آدرس مک گوشی قربانی را بدست آورید و از طریق حمله ی اسپوفینگ واتساپ وی را هک کرده تا به خواندن چت دیگران در واتساپ بپردازید.در این روش پس از پاک کردن واتساپ خود آدرس مک گوشی خود را تغییر می دهید سپس واتساپ را مجدد در گوشی خود نصب می کنید شماره قربانی را وارد می کنید، کد تایید برای شما ارسال می شود و بدین ترتیب به واتساپ قربانی دسترسی پیدا می کنید.

خواندن پیام های واتساپ با استفاده از گوگل درایو

میلیون ها کاربر از از واتساپ استفاده می کنند به همین علت پیام های ارسالی برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، شما می توانید پیام های خود را در گوگل درایو ذخیره کنید و یک نسخه پشتیبان از آن بگیرید به این صورت اگر گوشی خود را گم کردید یا به هر شکلی پیام های خود را از دست دادید می توانید به گوگل درایو مراجعه کنید و پیام های خود را بازیابی کنید نکته ی مهمی که وجود دارد این است که هکر با دسترسی به آدرس ایمیل و رمز شما به راحتی می تواند کلیه ی پیام ها و چت های شما را بخواند. هکرها برای بدست آوردن رمز می توانند از مهندسی اجتماعی یا سایر روش های هک کردن استفاده کنند.

خواندن پیام های واتساپ با استفاده از گوگل درایو
خواندن پیام های واتساپ با استفاده از گوگل درایو

هک واتساپ با استفاده از سامانه SPY24

پیام رسان SPY24 یک پیام رسان داخلی است و قابلیت های بیشماری دارند. نکته ای که در این سامانه وجود دارد این است که باید یک نسخه از آن را در گوشی خود و یک نسخه در گوشی فرد مورد نظر نصب شود با این نرم افزار می توانید به عملکرد فرزندان و خانواده خود در فضای مجازی نظارت داشته باشید و موقعیت مکانی آن ها را ردیابی کنید. از این سامانه برای نظارت به کار کارمندان نیز استفاده می شود با نصب سامانه SPY24 می توانید به عملکرد فرد مورد نظر در شبکه های اجتماعی واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و … نفوذ کنید به کلیه ی چت های ارسالی، مخاطبین گروه های تشکیل شده، ویدئوهای ارسالی و دریافتی به طور کامل نظارت خواهید داشت .امکانات این سامانه بسیار زیاد است به نحوی که گوشی فرد به طور کامل تحت کنترل شما قرار داده می شود حتی می توانید مخفیانه یک اسکرین شات از صفحه گوشی بگیرید یا دوربین گوشی را از راه دور روشن کنید. از لحاظ هزینه بسیار اقتصادی است و یادگیری آن نیز آسان است.

هک واتساپ با استفاده از سامانه SPY24
هک واتساپ با استفاده از سامانه SPY24

هک واتساپ از راه دور

خواندن پیام های دیگران در شبکه های مجازی بدون اجازه از آنها نفوذ به حریم خصوصی افراد می باشد و کار بسیار ناپسندی است اما اگر برای خواندن پیام ها باز هم اصرار دارید و توجیهات خود را دارید مطالعه موارد بالا تا حدود زیادی در هک واتساپ و دسترسی به پیام ها به شما کمک می کند. البته باید به این نکته توجه کنید که نفوذ به حریم شخصی افراد عواقبی دارد و احتمال دارد قربانی به طور قانونی از شما شکایت کند این موارد در قسمت جرایم فضای مجازی عنوان می شود و مجازات آن نیز تعیین خواهد شد. 

همه چیز راجع به شماره تلفن های خطرناک روش هک شماره ناشناس