5/5 - (1 امتیاز)

واتساپ یک شبکه اجتماعی پرقدرت است که در میان کاربران بسیار محبوب می باشد. از این رو مورد توجه هکرهای بسیاری قرار می گیرد. به تازگی باگی در این شبکه اجتماعی کشف شده است که به موجب آن امکان سفارش هک واتساپ توسط هکرها فراهم می شود. این هک فقط با یک تماس صوتی ایجاد می شود. با وجود امنیت بالای واتساپ اما هکرها از مسیرهای دیگری تلاش می کنند به دستگاه متصل به واتساپ شما نفوذ کنند. برای این که متوجه شوید آیا واتساپ شما هک شده است و برای رفع هک واتساپ چه کاری باید کرد در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

از چه طریقی متوجه ی سفارش هک واتساپ شویم؟

·        داغ شدن تلفن همراه: شاید متوجه شده باشید بعد از این که برای مدت کوتاهی از تلفن همراه خود استفاده می کنید بلافاصله باتری گوشی داغ می شود یکی از علت های افزایش دمای گوشی موبایل هک شدن واتساپ است زیرا اپلیکیشن های سفارش هک واتساپ بسیار پر قدرت هستند و معمولا به طور مخفی در گوشی شما فعالیت می کنند از این موجب تغییر دمای تلفن همراه می شوند.

·        استفاده از انرژی باتری تلفن همراه: ممکن است بعد از مدتی که از گوشی خود استفاده کردید متوجه شوید بدون این که برای مدت طولانی از گوشی خود استفاده کنید باتری گوشی شما تمام می شود و یا به اصطلاح شارژ خالی می کند یکی از علل آن سفارش هک واتساپ توسط اپلیکیشن های پر مصرف هک می باشد.

·        ارسال پیام به مخاطبین موجود در تلفن همراه: اگر دوستانتان به شما گفتند که از جانب شما پیامی با عناوین مختلف دریافت کرده اند در صورتی که شما آن پیام ها را ارسال نکردید نشان دهنده ی این است که واتساپ شما هک شده است.

 سفارش هک واتساپ
سفارش هک واتساپ

سفارش هک واتساپ با وب

واتساپ وب یکی از امکاناتی است که شما توسط آن می توانید با یک اکانت در دو دستگاه مختلف وارد واتساپ شوید. این امکان روشی را برای هکرها فراهم می کند که بتوانند به واتساپ شما نفوذ کنند. برای رسیدن به این هدف کافی است هکر به گوشی موبایل شما دسترسی پیدا کند آن گاه کد کیو آر شما را اسکن می کند بدین ترتیب می تواند وارد واتساپ شود و به تمام پیام های شما دسترسی پیدا کند. برای هک کردن واتساپ از طریق وب حتی می توان از کامپیوتر نیز استفاده کرد.

دسترسی به فایل های پشتیبان

یکی از عواملی که سبب بالا بردن امنیت تلفن همراه شما می شود و از هک شدن واتساپ جلوگیری می کند بروزرسانی واتساپ می باشد زیرا در غیر این صورت حتی اگر واتساپ خود را با اپلیکیشن های قفل برنامه نیز قفل کرده باشید احتمال این وجود دارد فردی به موبایل شما دسترسی پیدا کند و فایل بک آپ واتساپ را به گوشی خود انتقال دهد یا از اپلیکیشن های خودکار بک آپ گیری استفاده کنند بدین ترتیب تمام فعالیت های انجام شده در واتساپ به طور خودکار به گوشی هکر انتقال پیدا می کند.

هک واتساپ با وب
هک واتساپ با وب

هک کردن واتساپ با واتساپ اسنیفر

یکی دیگر از روش های نفوذ به واتساپ دسترسی به آدرس مک شبکه ی وای فای مورد استفاده قربانی می باشد. برای هک واتساپ به این روش در مرحله ی اول باید واتساپ گوشی خود را به طور کامل پاک کنید سپس باید بررسی کنید که تلفن همراه قربانی با چه سیستم عاملی پشتیبانی می شود. برای کشف آدرس مک وای فای در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید در قسمت تنظیمات گوشی در بخش اطلاعات گوشی موبایل آدرس مک وای فای قرار دارد. در مورد گوشی هایی که سیستم عامل آن ها IOS هست باید وارد تنظیمات عمومی گوشی شوید تا بتوانید آدرس مک گوشی را پیدا کنید. سپس برای نفوذ به واتساپ می توانید برنامه هایی را از گوگل و اپ استور نصب کنید که آدرس مک گوشی قربانی را به گوشی شما انتقال دهند. آن گاه در گوشی خود واتساپ را نصب کنید، شماره ی قربانی را وارد کنید و کد تایید برای شما ارسال می شود و بدین ترتیب می توانید به واتساپ فرد نفوذ کنید. حال که با برخی از روش های سفارش هک واتساپ آشنا شدین می توانید خودتان اقدام به هک واتساپ کنید یا این کار را به تیم پشتیبانی هک ما بسپارید.

همین حالا سفارش هک خود را ثبت کنید.

نرم افزار SPY24 چگونه کار می کند؟

این نرم افزار از آسیب پذیری گسترده پروتکل SS7 شبکه های تلفن همراه استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد بسته ای از داده های تلفن همراه ورودی را با کد تأیید واتساپ رهگیری کنید. یک کد تأیید برای مجوز بعدی نمایه آسیب دیده در شبیه ساز مجازی Android و انتقال سابقه کامل نمایه مورد نیاز است.

کنترل نظارت بر حساب سفارش هک واتساپ چیست؟

کنترل نظارت به معنای دسترسی فعال به حساب هک شده واتساپ توسط یک شماره تلفن است. جلسه در حال انجام به این معنی است که دسترسی به شماره تلفن به دست آمده است و داده ها برای نمایش در حساب شخصی شما در دسترس هستند.

پس از شروع موفقیت آمیز کنترل ، چه اطلاعاتی در دسترس خواهد بود؟

پس از فعال شدن موفقیت آمیز جلسه نظارت ، سابقه حساب واتساپ آسیب دیده به همراه داده های زیر در حساب شما موجود خواهد بود:
کد QR برای انتقال حساب
تکمیل سابقه چت و پیام
مختصات مکان GPS
گزارش تماسهای صوتی و تصویری
لیست مخاطبین ذخیره شده
فایل های پیوست شده

آیا می توانم یک حساب را در دستگاه خود مجاز کنم؟

بله ، فقط WhatsApp Web را در برنامه باز کنید و کد ارائه شده را با دوربین تلفن هوشمند خود اسکن کنید. با این حال ، در این حالت ، دستگاه شما در بین جلسات فعال نمایش داده می شود و این احتمال وجود دارد که صاحب حساب جلسه نظارت را تشخیص دهد.

آیا باید دستگاهم را قبل از فعال سازی SPY24 آماده کنم؟

مکانیسم های عملکرد SPY24 نیازی به آماده سازی اولیه و پیکربندی دستگاه شما و قربانی شما ندارند. فقط باید جلسه را با تعیین شماره تلفن در قالب بین المللی شروع کنید. همه داده های در معرض خطر در حساب شما نمایش داده می شود و می توانید از طریق مرورگر اینترنت هر دستگاهی به آنها دسترسی پیدا کنید.

تا چه مدت می توانم به حساب آسیب دیده دسترسی داشته باشم؟

جلسه نظارت سابقه حساب موجود در زمان راه اندازی جلسه را نمایش می دهد. بنابراین ، اگر می خواهید به روزرسانی های سابقه حساب را کنترل کنید ، باید جلسه را بعد از زمان مورد نیاز بارها فعال کنید.