5/5 - (1 امتیاز)

یکی از روش هایی که هکرها به اطلاعات اینستاگرام افراد دست پیدا می کنند استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام می باشد. استفاده از ربات برای هک اینستاگرام جدید و بسیار ساده می باشد. اینگونه لازم نیست شخصی را برای هک اینستاگرام همسر و یا فرزند خود استخدام کنید و یا نرم افزاری گران قیمت برای این منظور خریداری نمایید. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی در رابطه با ربات هک پسورد اینستاگرام خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در این زمینه را کسب کنید.

ربات هک پسورد اینستاگرام


روش های مختلفی وجود دارد که بتوان با استفاده از آنها اینستاگرام را هک نمود. علم و فناوری با پیشرفت هایی که دارند سبب شده اند هکرها در زمینه هک کردن به پیشرفت های زیادی دست پیدا کنند. در بین آپ ها، برنامه ها و ربات ها استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام روشی جدید و‌ موثر می باشد.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرکاربرد و پر طرفدار می باشد که روزانه اطلاعات زیادی چون عکس و فیلم در آن جا به جا می شود. اگر می خواهید مطمئن باشید که کسی فرزندتان را مورد آزار قرار نمی دهد و یا همسرتان روابط آنلاین سالمی دارد استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام روشی مناسب خواهد بود. در ادامه با مفهوم و روش استفاده از این ربات آشنا خواهید شد تا دچار سردرگمی نشوید.

در این مقاله از سایت ردیاب موبایل قصد داریم تا توضیحاتی را درباره ربات هک اکانت اینستاگرام در کنار دیگر روش های دیگر هک این برنامه به شما آموزش دهیم و بیشتر با روش های نفوذ کاربران آشنا شوید.

مفهوم ربات پسورد یاب اینستاگرام


هکر با نوشتن کد می توانند ربات هک بسازند که به منظور انجام یک روال خاص، وارد کردن اعداد خاص، تولید اعداد تصادفی و هوشمند می باشد. یکی از انواع این ربات ها، ربات هک پسورد اینستاگرام در تلگرام می باشد که کاربران زیادی در اینستاگرام توسط این ربات، اکانت اینستاگرامی که دارند هک شده است. استفاده از این ربات بسیار آسان می ‌باشد و نیازی نیست به یادگیری چیزی بپردازید بلکه تنها نام کاربری اینستاگرام را که داشته باشید کافی می باشد. بعد از هک کردن برای بررسی روابط فرزندان خود می توانید چت های خصوصی را مشاهده نمایید.

آشنایی با ربات هک پسورد اینستاگرام
آشنایی با ربات هک پسورد اینستاگرام

ربات هک اکانت اینستاگرام در برنامه تلگرام چگونه می تواند هک‌ کند؟


در رابطه با شیوه ای که ربات هک اینستاگرام عمل می کند باید گفت در ابتدا هکر در تلگرام به نوشتن ربات هک اینستاگرام می پردازد و برای اینکه اکانت اینستاگرامی را هک کند از روش های مختلف استفاده می کند. بعد از اینکه برنامه نویسی ربات هک پسورد حساب اینستاگرامی در تلگرام توسط هکر صورت گرفت نیاز است که آیدی حساب کاربری شخصی که قصد هک دارید را داشته باشید  و برای ذخیره سازی داده های این ربات یک هاست تهیه نمایید.

برای اینکه یک سایت جعلی ایجاد شود و ربات هک اینستاگرام با هاست ارتباط برقرار کند کدها و دستورالعمل هایی در نزد هکرها وجود دارد که به بارگزاری آن در فضای هاست می پردازند. با وارد شدن هکر به تلگرام، ربات هک اینستاگرام به وسیله ربات botfather ساخته خواهد شد. هکر در کدنویسی توکن هاست، Api ربات پسورد یاب را وارد می کند و سپس یک سری تنظیماتی شخصی انجام می دهد و به وارد کردن نشانی و استارت کردن ربات می پردازد و در نهایت اتصال این ربات به وب سایت جعلی را تنظیم می کند و در هاست به جمع آوری داده هایی می پردازد که از این صفحه وارد شده است.

ربات هک اکانت اینستاگرام در برنامه تلگرام
ربات هک اکانت اینستاگرام در برنامه تلگرام

شیوه استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام آنلاین


برای استفاده از این ربات راهنمایی هایی که پشتیبانی انجام می دهد را مطالعه کنید و اتصال ربات را تنظیم کنید. ربات هک به کمک کدنویسی در هاست یک صفحه جعلی مربوط به اینستاگرام ساخته بود که باید لینک آن را به اشتراک بگذارید تا کاربران به سمتش کشیده شوند. کاربری که به صفحه وارد شود و اطلاعاتش را وارد کند هدف این ربات هک پسورد قرار گرفته است. 

برای اینکه نسبت به صفحه جعلی شکی در کاربر ایجاد نشود بلافاصله او را به سمت صفحه اصلی هدایت می کنند. نام کاربری و رمز عبوری که کاربر وارد کرده است در هاست بلافاصله ذخیره می شود و به وسیله ربات نمایش داده می شود چون از قبل در هاست تنظیمات مربوط به آن صورت گرفته است. اینگونه به راحتی و بدون نیاز به دانشی خاص وارد حساب اینستاگرامی شخصی که می خواهید خواهید شد.

مزایای ربات هک اینستاگرام 


در استفاده از این روش اطلاعاتی که هک شده است به سرعت به تلگرام شما توسط هاست منتقل می شود. بارگزاری این ربات ها در هاست می تواند صورت بگیرد تا ارتباط با صفحات جعلی برقرار شود. این ربات ها در هاست همیشه می توانند آنلاین باشند. کدنویسی این ربات در تلگرام حجیم نیست و اگر سورس ربات را داشته باشید اکانت های اینستاگرامی را به راحتی با آن می توانید هک کنید. این ها نمونه ای از مزایای ربات هک اینستاگرامی بود که ذکر شد.

ربات هک اینستاگرام
ربات هک اینستاگرام