5/5 - (1 امتیاز)

برای هک اینستا با آیدی باید بدانیم که امروزه اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین و پرکاربرترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود که افراد در آن می توانند به راحتی عکس و فیلم هایی از خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و تقریباً این برنامه تنها برنامه‌ای است که در ایران هنوز فیلتر نشده است به همین دلیل با وجود، آمدن برنامه های پر مخاطب دیگری همچون تیک تاک باز هم یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی در ایران به شمار می رود.

برنامه هک اینستا با آیدی؛ مواظب باشید با ID تان هک نشوید!

یکی از مهمترین مسائلی که در ارتباط با شبکه ی اجتماعی اینستاگرام وجود دارد، امکان هک شدن آن می باشد و بسیاری از افراد نگران هک شدن و منتشر شدن محتوای پیج خود هستند، بسیاری از افراد نیز هستند که با دلایل گوناگون به دنبال هک کردن اکانت اینستاگرام افراد و دسترسی به اطلاعات آنان هستند. ما در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با هک اینستا با آیدی، روش های مختلف آن و معرفی برنامه های مختلف هک اینستاگرام مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم، امیدواریم که از این مطالب به اندازه کافی بهره ببرید، پس با ما همراه باشید.

برنامه هک اینستا با آیدی
برنامه هک اینستا با آیدی

هک اینستاگرام با آیدی

روش های بسیار گوناگونی برای هک اینستاگرام وجود دارد هکرها با استفاده از روش های بسیار زیادی اکانت های اینستاگرام را هک می نمایند. یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین روش های هک اینستاگرام، هک اینستا با آیدی می باشد، برای هک اینستا با آیدی تنها کافی است آیدی اکانت فرد مورد نظر را داشته باشید و بعد از آن به راحتی با در دست داشتن رمز اکانت فرد مورد نظر می‌توانید اکانت اینستاگرام او را هک نمایید. به همین علت بسیاری از هکر ها به دنبال راه های مختلف برای به دست آوردن آیدی شما هستند تا به راحتی بتوانند به هک اکانت اینستاگرام شما بپردازند، بعد از آن بسیاری از هکر ها با استفاده از برنامه های گوناگون به دنبال به دست آوردن رمز اکانت شما هستند تا با در دست داشتن آیدی و رمز اینستاگرام شما بتوانند به راحتی اکانت اینستاگرامتان را هک نمایند.

روش های هک اینستاگرام با آیدی

همانطور که در بخش های قبلی این مقاله گفته شد هک اینستا با آیدی یکی از متداول ترین روش های هک اینستاگرام توسط هکرها به شمار می‌رود چرا که آیدی اکانت اینستاگرام هر فرد به راحتی به سایر اشخاص نشان داده می‌شود حتی اگر پیج شخص مورد نظر شخصی یا همان private باشد و شما هیچ کاری نمی‌توانید بکنید تا آیدی اکانت اینستاگرام تان به دیگران نمایش داده نشود به همین دلیل ناچار هستید برای جلوگیری از هک شدن توسط هکر ها امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید تا فرد هکر نتواند به راحتی رمز شما را به دست آورده و به پیج شما در اینستاگرام نفوذ کند.

یکی از مهم ترین روش هایی که هکرها برای هک کردن شما به وسیله ی آیدی اینستاگرامتان از آن استفاده میکنند، روش های گوناگون فیشینگ می باشد. به عنوان مثال یکی از جدید ترین روش هایی که هکر ها برای هک کردن اینستاگرام به کار می برند، روش گزارش پیام اینستا می باشد. در بعضی موارد اینستاگرام برخی پیج ها را به دلیل نقض کردن قوانین اینستاگرام ریپورت می کند ولی هرگز این موضوع را به پیج مورد نظر پیام نمی دهد.

گاهی اوقات بعضی از هکر ها با در دست داشتن پیج هایی که نامشان شبیه به پیج اصلی اینستاگرام است به پیج های گوناگون پیام می دهند و می گویند که شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام قوانین این شبکه ی اجتماعی را زیر پا گذاشته اید و لازم است برای verify کردن اکانت خود، مشخصات و اطلاعات اکانت خود را برایشان بفرستید، با انجام این کار شما به سادگی هرچه تمام، اطلاعات مهم خود را در اختیار این افراد سودجو قرار داده اید و می بایست منتظر عواقب جبران ناپذیر آن نیز باشید. در مجموع هکر ها می توانند به راحتی با فریب دادن شما و به دست آوردن آیدی یا همان  Username و رمز اکانت اینستاگرام تان، شما را هک کرده و به اطلاعاتتان دستیابی پیدا نمایند، پس تا می توانید می بایست مراقب این موارد باشید.

هک اینستاگرام
هک اینستاگرام

برنامه هک اینستا با آیدی

علاوه بر روش هایی که در بخش های قبلی گفته شد، برنامه هایی نیز وجود دارند که می توان از آن ها برای هک اینستا با آیدی استفاده نمود و به سادگی با استفاده از این برنامه ها می توان به هک اکانت های مورد نظر در اینستاگرام پرداخت. این برنامه های هک در واقع پسورد کرک هایی هستند که شما به سادگی می توانید با استفاده از آن ها به هک پیج های گوناگون بپردازید، البته به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که اگر امنیت پیج مورد نظر بالا باشد این کار برای شما مقدور نبوده یا انجام آن بسیار سخت می‌شود. در این بخش از مقاله قصد داریم چند برنامه را که به راحتی می توانید برای هک اینستا از آن ها استفاده کنید به شما معرفی نماییم:

1.ترموکس (Termux): ترموکس یکی از پرکاربردترین و بهترین برنامه های هک سیستم عامل لینوکس می باشد و یکی از قوی ترین پسورد های کرک در دنیا به شمار می‌رود، شما عزیزان می توانید به سادگی با استفاده از برنامه ترموکس و کتابخانه های آن به هک اکانت های اینستاگرام بپردازید.

2.آی جی هک (IG Hack): این برنامه نیز یکی از معروف ترین پسوردهای کرک در دنیا به شمار می رود که شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی تنها با داشتن آیدی اکانت مورد نظر به هک اکانت اینستاگرام بپردازید، این برنامه هم یکی از مهم ترین و قوی ترین برنامه های هک اینستا با آیدی به شمار می رود.

3.اینستا اینسین (Instainsane): برنامه نیز یکی از پرکاربردترین برنامه های هک اینستا با استفاده از آیدی، برای اکانت هایی که پسوردهای ساده دارن به شمار می رود، برای استفاده از این برنامه تنها کافی است آیدی اکانت مورد نظر را داشته باشید.

 مشکل روش هک اینستا با آیدی

دو مسئله‌ برای هک اینستاگرام وجود دارد، که هرچقدر هم که پسورد کرک فرد قوی باشد هم نمی توان آن را هک کرد، یکی از این موارد آن است که پسورد اکانت مورد نظر بسیار قوی باشد، این باعث می شود که هک کردن پیج فرد مورد نظر تا هفته ها طول بکشد.

مورد دیگری که به عنوان مشکل برای هک اینستاگرام وجود دارد این است که اگر فردی که قصد دارید اکانت او را هک کنید، تایید دو مرحله ای اکانت خود را فعال کرده باشد و اکانت وی با آن محافظت شود عملاً شما نمی توانید آن اکانت را هک نمایید.

برنامه هک اینستا
برنامه هک اینستا

سوالات متداول

نام یکی از بهترین برنامه هایی که به کمک آن می توان اینستاگرام را هک کرد، چیست؟

ترموکس یکی از بهترین و معروفترین برنامه های هک اینستاگرام به شمار می‌رود.

آیا اکانتی که تایید دو مرحله ای آن فعال شده باشد، قابل هک کردن است؟

اکانتی که تایید دو مرحله ای آن فعال شده باشد، قابل هک کردن نمی باشد.

نام یکی از بهترین برنامه های هک اینستا با آیدی چیست؟

نام یکی از بهترین و معروفترین برنامه های هک اینستا با آیدی آی جی هک می باشد.