5/5 - (1 امتیاز)

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با هک تلگرام با شماره و انواع روش های هک تلگرام با شماره مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم، امیدواریم که از این مطالب به اندازه کافی بهره ببرید، پس نظر شما را به این مطالب جلب می نماییم.

هک تلگرام با شماره تلفن؛ چطور با شماره موبایل هک می کنند؟

 همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف، امروزه به یکی از مهمترین بخش های زندگی روزمره ما تبدیل شده اند به گونه ای که حتی بدون آن ها زندگی برای بسیاری از ما انسان ها سخت و غیر قابل تحمل خواهد بود، در این بین پیام رسان هایی همچون تلگرام بسیار پر کاربرد بوده و کار بسیاری از افراد را در رساندن پیام آسان کرده است.

در میان پیام رسان های مختلف، پیام رسان تلگرام با این وجود که در کشور ما ایران مدتی است که فیلتر شده است، اما باز هم مخاطبان خود را از دست نداده و به طور قاطع می توان گفت که هنوز یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین پیام رسان در بین پیام رسان های مختلف می باشد. پیام رسان تلگرام قابلیت های بسیار زیادی داشته و بسیار کاربردی می باشد، این پیام رسان یعنی تلگرام توسط شخصی به نام پاول دورف در روسیه برنامه نویسی شده و ساخته شد و بعد از آن در کشور های سراسر دنیا بخاطر قابلیت های بسیار خوب و کاربردی اش مورد استفاده قرار گرفت و در ایران نیز به یکی از محبوب ترین پیام رسان ها تبدیل شد.

در سراسر دنیا همیشه بعد از به شهرت رسیدن و محبوب شدن شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف افراد سودجو و هکر ها به دنبال راه هایی برای هک کردن افراد در این شبکه ها می باشند و افرادی که از این شبکه ها استفاده می کنند نگران هک شدن اکانت خود می باشند. راه های مختلفی برای هک تلگرام با شماره وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم شما را با این راه ها آشنا کرده و همچنین روش های جلوگیری از هک را نیز به شما عزیزان آموزش دهیم.

هک تلگرام با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟هک Telegram با شماره
هک تلگرام با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟هک Telegram با شماره

هک کردن تلگرام؛ آیا می شود از طریق این روش ها، تلگرام شخصی را هک کرد؟

راه های بسیار زیادی برای هک کردن تلگرام افراد وجود دارد، تعدادی از هکر های بسیار حرفه ای با استفاده از روش های مخصوص به خود این کار را انجام می دهند اما سایر افراد یا هکر های غیر حرفه ای معمولا با فریب دادن و یا به اصطلاح گول زدن افراد، اطلاعات مورد نیاز برای هک کردن را به دسته آورده و به هک کردن اکانت فرد می پردازند.

از مهم ترین نکاتی که می بایست در ارتباط با هک تلگرام با شماره به آن توجه داشته باشید این است که هک تلگرام با شماره کار راحتی نیست، چرا که این برنامه ها مثل شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر و اینستاگرام نیستند که دارای پسورد برای اکانت هر فرد باشند و فرد هکر با به دست آوردن پسورد اکانت مورد نظر بتواند به راحتی اکانت وی را هک کند، بلاکه این پیام رسان ها برای راه اندازی نیاز به کد تاییدی دارند که به شماره موبایل فرد ارسال می شود که تنها چند دقیقه معتبر بوده و فرد هکر می بایست برای هک کردن فرد از طریقی به این کد دسترسی پیدا کند، به همین دلیل هک کردن اکانت پیام رسان هایی همچون تلگرام اصلا کار راحتی به شمار نمی رود.

نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر به هر دلیل مانند: زیر نظر گرفتن افراد و یا با خبر شدن از مسائل مختلف زندگی یک نفر قصد دارید او را هک کنید، بهتر است این کار را انجام ندهید چرا که این کار بسیار نا پسند و غیر اخلاقی بوده و ما نیز در این مقاله قصد داریم با آشنا کردن شما عزیزان با روش های مختلف هک به شما آگاهی داده تا شما از هک شدن خود توسط افراد سودجو بتوانید جلوگیری نمایید.

هک تلگرام با شماره تلفن
هک تلگرام با شماره تلفن

هک تلگرام با شماره تلفن

هک تلگرام با شماره تلفن به دو روش گوناگون انجام می پذیرد، این دو روش به فیشینگ معروف هستند که برای انجام دادن این روش ها شما نیاز به استفاده از روش مهندسی اجتماعی هستید، در ارتباط با روش مهندسی اجتماعی باید بگوییم که این روش در واقع به علم برقراری ارتباط با فرد مورد نظر یا همان قربانی و فریب دادن او می گویند، در ادامه ی مقاله قصد داریم شما عزیزان را با این دو روش کاربردی آشنا نماییم.

هک تلگرام با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟هک Telegram با شماره
هک تلگرام با شماره تلفن
هک تلگرام با شماره تلفن

1.هک از طریق سایت های تقلبی

یکی از قابلیت های برنامه ی تلگرام که بسیار کاربردی می باشد و می توانید به سادگی از آن استفاده کنید قابلیت web.telegram می باشد که شما می توانید با این قابلیت تلگرام با استفاده از مرورگر روی لپ‌ تاپ، کامپوتر و یا گوشی دیگر به تلگرام گوشی خود متصل شوید، در ارتباط با این قابلیت تلگرام می بایست توجه داشته باشید که بسیاری از سایت های فیک تلگرام به منظور ورود به تلگرام به وجود آمده اند که  افراد سودجو با استفاده از این سایت های فیک اقدام به هک کردن تلگرام افراد می نمایند.

در ارتباط با این موضوع به طور مثال شما بر روی سایت فیکی که به منظور ورود به تلگرام ساخته شده است کلیک می نمایید، سپس صفحه ای برای شما باز می شود که شبیه به صفحه ی  ورود به تلگرام می باشد و از شما میخواهد تا شماره تلفن خود را آن جا وارد نمایید، در اینجا شماره شما به جای این که برای  خود تلگرام ارسال شود، به فرد هکر ارسال می شود و او شماره ی شما را در تلگرامی که بر روی PC فرد هکر وجود دارد، وارد می کند سپس کد تایید برای شماره شما ارسال می شود و شما کد تایید را وارد سایت فیک می نمایید و آن کد از این طریق به دست فرد هکر می رسد، سپس او این کد را وارد تلگرام خود کرده و به راحتی به اکانت تلگرام شما دسترسی پیدا می کند.

هک از طریق سایت های تقلبی
هک از طریق سایت های تقلبی

2. هک تلگرام با برنامه های فیک

این روش نیز شباهت بسیار زیادی به روش قبلی دارد و تنها، مسیر آن متفاوت می باشد چرا که روش قبلی از طریق یک سایت فیک انجام می شد اما این روش از طریق یک برنامه فیک صورت می پذیرد. این کار نیازمند دانش برنامه نویسی برای فرد هکر می باشد، چرا که فرد هکر می بایست برنامه نویسی iOS، اندروید و یا ویندوز را بلد باشد تا بتواند برنامه ای را شبیه به تلگرام بسازد و از این طریق به هک تلگرام افراد مورد نظر خود بپردازد. نکته ای که در این روش می بایست به آن توجه داشته باشید این است که باید برنامه ی مورد نظر خود را یا بسیار شبیه به برنامه ی تلگرام بسازید و یا به گونه ای این برنامه را بسازید که انگار نسخه ی دیگری از تلگرام می باشد که به تازگی ساخته شده است، در این روش نیز می بایست شما با استفاده از روش مهندسی اجتماعی افراد مورد نظر خود را فریب دهید.

هک تلگرام با برنامه های فیک
هک تلگرام با برنامه های فیک

سوالات متداول

نام کلی روش هایی که به منظور هک تلگرام مورد استفاده قرار می گیرد چیست؟

نام کلی روش های هک تلگرام فیشینگ می باشد.

نخستین بار تلگرام توسط چه کسی ساخته شده است؟

نخستین بار تلگرام توسط فردی به نام پاول دورف ساخته شده است.

هک تلگرام با شماره به چند طریق صورت می گیرد؟

هک تلگرام با شماره به دو روش با استفاده از سایت های فیک و برنامه های فیک صورت می پذیرد.

در این مقاله در ردیاب موبایل ، تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با روش های هک تلگرام با شماره آشنا کنیم.