5/5 - (1 امتیاز)

هک اینستاگرام امروزه یکی از مسائل نگران کننده برای تمام کاربران آن در سراسر جهان می باشد. از آن جایی که اکثر افراد جهان در اینستاگرام فعالیت می کنند، حملات سایبری نیز بیش از گذشته افزایش پیدا کرده و امروزه روش های متنوعی برای نفوذ به اکانت کاربری افراد ابداع شده است.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار چطور امکان پذیر است؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ارتباطی است که امروزه کاربران متعددی در آن فعالیت می کنند. این امر موجب شد تا توجه هکر ها به دزدیدن اطلاعات کاربران اینستاگرامی و کنترل کردن پیج آنها، جلب شود. در حال حاضر هک اینستاگرام دو معنی مجزا دارد. نخستین مفهوم آن، هک کردن سرور های اصلی این اپلیکیشن است که امنیت آن توسط راه اندازان این اپلیکیشن تامین می شود و هک آن غیر ممکن است. دومین مفهوم آن نیز بر هک کردن اکانت های کاربری و نفوذ به آنها دلالت دارد که این امر هم می تواند با استفاده از نرم افزار و هم بدون آن، امکان پذیر باشد.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار
هک اینستاگرام بدون نرم افزار

روش هایی که می توان اینستاگرام را بدون نرم افزار هک کرد:

هک کردن اینستاگرام بدون این که از نرم افزار استفاده شود، فرایند پیچیده ای می باشد. به گونه ای که تنها هکر های حرفه ای می توانند آن را انجام دهند و انجام آن توسط افراد عادی و آماتور، امکان پذیر نیست. اما در عین حال روش هایی وجود دارد که افراد مبتدی نیز می توانند از آنها استفاده کرده و کنترل کامل پیج اینستاگرامی فرد مورد نظر خود را به دست بگیرند. به طور کلی برای نفوذ به اکانت های کاربری در اینستاگرام باید به پسورد و آیدی فرد دسترسی داشته باشید. از این جهت روش هایی را معرفی خواهیم کرد که بتوانید به راحتی پسورد اکانت ها را به دست آورده و به هک اینستاگرام مشغول شوید.

هک اینستاگرام
هک اینستاگرام

فیشینگ

فیشینگ یکی از کاربری ترین و رایج ترین روش های هک کردن اینستاگرام می باشد. در این روش هکر ها صفحات جعلی و فیکی را با استفاده از مهارت های برنامه نویسی خود، می سازند و برای فردی که تصمیم به هک کردنش را دارند، ارسال می کنند. این صفحات تقلبی کاملا مشابه با صفحه لاگین اینستاگرام است و اطلاعاتی که در آن ثبت می شود را برای هکر ارسال می کند. در واقع هکر ها افراد را از این طریق فریب داده و کاربران به راحتی آیدی و پسورد خود را در صفحات جعلی ثبت می کنند. پس از آن هکر ها با در دست داشتن پسورد پیج اینستاگرام کاربران، آنها را هک می کنند.

فیشینگ
فیشینگ

نرم افزار های جاسوسی

یکی دیگر از راه های هک اینستاگرام، دانلود و نصب نرم افزار های جاسوسی می باشد. عملکرد این نرم افزار ها به گونه ای است که پس از نصب بر روی تلفن همراه فرد مورد نظر، می توانید کاملا کنترل گوشی او را در دست بگیرید و فعالیت های او در اینستاگرام را نظارت نمایید. این بد افزار ها با آیکون های فریب دهنده و شبیه به برنامه های اصلی و معتبر، برای فرد ارسال شده و پس از نصب، به طور کامل ناپدید می شوند. این برنامه های جاسوسی تمام اطلاعات افراد را برای هکر ها ارسال می کنند.

هک موبایل
هک موبایل

هک اینستاگرام بدون نرم افزار آنلاین هک

امروزه نرم افزار های دیگری برای هک اینستاگرام افراد وجود دارند که می توانند رمز عبور اکانت های کاربری اینستاگرام را حدس بزنند. نرم افزار آنلاین SPY24، یکی از برنامه های رایج است که به تازگی هکر ها با استفاده از آن توانسته اند اکانت های متعددی را هک کنند.

عملکرد نرم افزار SPY24 به گونه است که پسورد های مختلفی را در اینستاگرام افراد امتحان می کند تا بتواند به رمز اصلی دست پیدا نماید. به طور کلی افراد پس از چندین بار وارد کردن رمز نادرست در اینستاگرام، این اپلیکیشن به طور خودکار آنها را جاسوس تشخیص داده و برای امتحان رمز، نیاز به زمان مجدد می باشد. اما برنامه SPY24 توسط اینستاگرام شناسایی نمی شود و می تواند بدون محدودیت پسورد های مختلفی را امتحان کند.

هک پیج اینستاگرام بدون برنامه

ما در این مقاله از  ردیاب موبایل سعی کردیم تا به یکی از سوالاتی که ذهن کاربران را درمورد هک پیج اینستاگرام بدون پسورد و آنلاین پاسخ دهیم. اگر شما هم در زمینه نرم افزار هک اینستاگرام برای اندروید اطلاعاتی دارید خوشحال میشیم با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

هک اینستاگرام بدون استفاده از نرم افزار توسط چه افرادی امکان پذیر است؟

این فرایند تنها توسط هکر های قدرتمند و حرفه ای انجام می گیرد و مبتدی ها قادر به انجام آن نخواهند بود.

روش های هک کردن اینستاگرام کدام اند؟

فیشینگ و استفاده از نرم افزار های جاسوسی آنلاین و آفلاین از رایج ترین روش های نفوذ به اکانت اینستاگرام افراد و کنترل آن ها می باشد.

عملکرد برنامه SPY24 چگونه است؟

این نرم افزار آنلاین، بدون هیچ محدودیتی پسورد اکانت های کاربری را حدس می زند تا به پسورد اصلی دست پیدا کند.